O mnie

Responsive Web Design

Webmaster – koder – programista serwisów internetowych CMS – WCM – WCMS (Web design, creating websites Web Content Management System)

Programuję w środowisku internetowym z użyciem języków HTML, CSS, PHP, JavaScript, MySQL.
W obszarze internetu działam od wielu lat, moja wiedza i zdobyte doświadczenie umożliwiają wykonanie serwisu internetowego dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdej firmy.

Zlecenie tworzenia serwisu firmowego mojej osobie zapewnia zlecającemu wieloletni bezpośredni kontakt z programistą – twórcą serwisu, który może szybko dokonać koniecznych zmian w programie bez obawy uszkodzenia programu i naruszenia praw autorskich. Z mojego doświadczenia i wiedzy szczególnie wiele skorzystają firmy wkraczające na obszar internetu.

Serwisy tworzę zgodzie ze standardami określonymi przez W3C

Wszelkie prace wykonuję na podstawie umowy o dzieło. Wysokość mojego wynagrodzenia zależna jest od specyfiki zlecenia.
W ramach umowy o dzieło tworzę, instaluję, modernizuję i rozbudowuję serwisy internetowe, doradzam i szkolę pracowników, indeksuję i monitoruję serwisy w internecie, itd.

Lokalny przewodnik Google - członek globalnej społeczności odkrywców (przewodników Google), którzy piszą opinie, udostępniają zdjęcia, odpowiadają na pytania, dodają i edytują miejsca, a także weryfikują informacje w Mapach Google.

© 2007- 2022 Tworzenie serwisów RWD CMS created by Sulech 209258 (2)