Responsywny serwis CMS

Oferuję utworzenie indywidualnie projektowanego firmowego serwisu firmowego z system zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) w języku polskim, z możliwością rozbudowy o inne języki europejskie.

Najpopularniejsza wersja serwisu zbudowana jest w tradycyjnym układzie - nagłówek, dwukolumnowe centrum i stopka. Na życzenie klienta tworzę serwisy o innych układach treści.

Wersja programu wykorzystywana do utworzenia serwisu zawiera mechanizmy samodzielnej publikacji, indeksacji i pozycjonowania publikowanych tekstów i zdjęć, system recenzji, RSS, newsletter, system prezentacji nowych tekstów system logowania klientów, itd. Program można wykorzystać do budowy zintegrowanej platformy, np. serwis firmowy z możliwością składania zamówień, itp.

Proponowana wersja serwisu działa w środowisku interpretera PHP i korzysta z bazy MySQL.

Serwis w którym obecnie jesteś utworzony został w technologii Responsive Web Design (RWD). Technologia RWD umożliwia automatyczne dostosowanie się treści stron serwisu do układu i wielkości ekranu urządzenia, na którym będą wyświetlane. Serwis można swobodnie obsłgiwać palcami na ekranach dotykowych urządzeń mobilnych.

Program pozwala na administrowanie treścią serwisu poprzez wygodny panel administracyjny.

Program umożliwia dodawanie wersji językowych i samodzielne tworzenie stron w zainstalowanym języku w uniwersalnym kodowaniu utf-8 .

Przykładowe serwisy


Wielojęzyczny serwis firmowy WOKAR

Firma WOKAR Sp. z o.o. funkcjonująca w Kargowej powstała w 1991 roku i od początku zajmuje się produkcją opakowań z tektury falistej, formatek z tektury litej dla przemysłu meblarskiego. Od 2006 produkuje tekturę na własne produkty.
Wlasna produkcja tektury przy użyciu papierów renomowanych światowych producentów pozwala firmie na zachowanie wysokich parametrów wytrzymałościowych spełniając wymagania każdego klienta.
Nowoczesny park maszynowy umożliwia produkcję opakowań na zamówienia każdego klienta.

Stolarnia AmstolWielojęzyczny serwis firmowy AMSTOL

Zakład stolarski Amstol w Brodach produkuje stolarkę budowlaną i meblową dla klientów w Polsce i Niemczech. (schody i balustrady z litego drewna, drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne, drewniane ogrodzenia, bramy, wiaty, wiatrochrony, meble, meble kuchenne, szafy, inne produkty stolarskie)

© 2007- 2018 Tworzenie serwisów RWD CMS created by Sulech 88026 (9)