O mnie

Jan Grzesik - webmaster – koder – programista serwisów internetowych CMS – WCM – WCMS (Web design, creating websites Web Content Management System)

Programuję w środowisku internetowym z użyciem języków HTML, CSS, PHP, JavaScript, MySQL.
W obszarze internetu działam od drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Wiedza i zdobyte doświadczenie umożliwiają wykonanie serwisu internetowego dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdej firmy.

Zlecenie tworzenia serwisu firmowego mojej osobie zapewnia zlecającemu wieloletni bezpośredni kontakt z programistą – twórcą serwisu, który może szybko dokonać koniecznych zmian w programie, bez obawy uszkodzenia programu i naruszenia praw autorskich. W dużych firmach informatycznych takiej możliwości nie ma. Z mojego doświadczenia i wiedzy szczególnie wiele skorzystają firmy wkraczające na obszar internetu. Moje serwisy tworzone są w zgodzie ze standardami określonymi przez W3C

Współpracuję z firmami które, powierzają mi utworzenie i stałą opiekę nad swoim serwisem internetowym.

Wszelkie prace wykonuję na podstawie umowy o dzieło. Wysokość mojego wynagrodzenia zależna jest od specyfiki zlecenia.

W ramach umowy o dzieło tworzę, instaluję, modernizuję i rozbudowuję serwisy internetowe, doradzam i szkolę pracowników, indeksuję i monitoruję serwisy w internecie, itd.

© 2007- 2017 Tworzenie serwisów RWD CMS created by Sulech 60565 (10)